ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ MARKALAR REFERANSLAR İLETİŞİM
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

DAKE Sağlık Ürünleri Tic. Ltd. Şti 1997 yılında kurulmuş ve transfüzyon pazarında yerel satıcı olarak faaliyete başlamış bir şirkettir. 2006 yılından sonraki döneminde konusunda uzman ve seçkin uluslararası üreticilerin Türkiye'de satış/pazarlama faliyetini yürütmektedir.
 

Enfeksiyon kontrolünde sterilizasyon prosesinde kontrol indikatörleri, Aşı-İlaç-Doku ürünlerinin taşınmasında 2 derece azlan ve 8 derece artan sıcaklık indikatörleri, Kan ve kan ürünleri saklanma ve taşıma indikatörleri, Endüstriyel ve Medikal amaçlı kullanıcı talebine göre tüketici amabalaj üzerinde veya istenilen ebatlarda etiketler üzerinde baskılı soğuk zincir indikatör tasarımı ve üretimi, Pre-Op Cerrahi Anestezi ve Post-Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi anlık takip için (PACU) Likit Kristal Termometre vucut sıcaklık takip indikatörü, Endüstriyel amaçlı artan/azalan sıcaklık takip indikatörleri, Radyasyon sterilizasyonunda ışınlama kontrol indikatörleri, Elektroniik haberleşmeli-Haberleşmesiz, wifi, Bluetooth datalogger sıcaklık ve nem kayıt ürünleri ile ulusal pazarda satış/pazarlama faliyetlerini ilerletmektedir. 

Uzmanlık alanımızdaki konular ile Endüstriyel pazarda ve Ulusal hastanelerimizin ihtiyacı olabilecek danışmanlık ve işletme yeteneğimizin paylaşımı hizmetleri de yürütülmektedir.    

Merkezi Ankara’da olan firmamız Türkiye’de yerel satıcıları ile de hizmetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Paylaşılan değerlerin karşılıklı sahip çıkılması.

MİSYONUMUZ

Öyle karşılaşmalar vardır ki… Her zaman kendileriyle ilgileniriz !!!   

Arjantin Caddesi No : 23/8
G.O.P. Çankaya / ANKARA
Tel  : +90 312 427 62 40
Fax : +90 312 427 62 41
dake@dake.com.tr
www.dake.com.tr
E-posta Aboneliği

Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Markalar Referanslar İletişim youtube ins
Dake Medikal Sağlık Ürünleri © 2015 Design By Web Tasarım | Seo