ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ MARKALAR REFERANSLAR İLETİŞİM
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

DAKE Sağlık Ürünleri Tic. Ltd. Şti 1997 yılında kurulmuş ve transfüzyon pazarında yerel satıcı olarak faaliyete başlamış bir şirkettir.  DAKE 2006 yılında ulusal operasyon yürütmek ve değerli uluslar arası üreticiler ile iletişim kurmaya karar vermiştir. Global klinik sterilizasyon pazarında çok yüksek deneyime sahip ABD’de bir üreticinin temsilciliğini alarak sterilizasyon pazarında gelişmeye ve uzmanlaşmaya ithalatcı olarak başlamıştır.

Enfeksiyon kontrolünde; Sterilizasyon prosesi için yıkamadan başlayan yıkama indikatörü, protein kalıntı testi prosesin devamında kontrol ürünleri, Endoskopide yeniden işlem ürünleri için biopsi,hava/su ve emme vanaları/portları, Endoskop/bronoskop temizleme işlemi ürünleri, Endoskop kanal-lümen-port yuvaları temizleme aparatı (Disposıble) Yetişkin-mini-mikro ürünleri, Pre-Op Cerrahi Anestezi ve Post-Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi Anlık Takip İçin (PACU) Likit Kristal Termometre Vucut Sıcaklık Takip İndikatörü, Klinik ve Endüstriyel amaçlı artan/azalan sıcaklık takip indikatörleri ve soğuk zincir takip izleme indikatörleri konusunda ulusal pazarda faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık alanımızdaki konular ile Ulusal hastanelerimizin ihtiyacı olabilecek danışmanlık ve işletme yeteneğimizin paylaşımı hizmetleri de yürütülmektedir.    

Merkezi Ankara’da olan firmamız Türkiye’de yerel satıcıları ile de hizmetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Paylaşılan değerlerin karşılıklı sahip çıkılması.

MİSYONUMUZ

Öyle karşılaşmalar vardır ki… Her zaman kendileriyle ilgileniriz.   

Arjantin Caddesi No : 23/8
G.O.P. Çankaya / ANKARA
Tel  : +90 312 427 62 40
Fax : +90 312 427 62 41
dake@dake.com.tr
www.dake.com.tr
E-posta Aboneliği

Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Markalar Referanslar İletişim youtube ins
Dake Medikal Sağlık Ürünleri © 2015 Design By Web Tasarım | Seo