ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ MARKALAR REFERANSLAR İLETİŞİM
Ürünlerimiz
ATP Yüzey Protein Kalıntı Testi
Dökümanlar
Videolar
SystemSUREPlus™ Hygiena ATP Luminometre Cihazı Okuyucu/İnkübatör

SystemSURE Plus ATP luminometre cihazı/Okuyucu - ATP Hijyen Kontrol Testi
SSP Logo Güncelleme kopyası

Son teknoloji ürünü olan SystemSURE Plus ATP luminometre cihazı; kullanımı kolay, el tipi bir cihazdır. SystemSURE Plus, yüzeylerde ve suda kirlilik miktarını swab yöntemini kullanarak ATP tekniği ile 15 saniye içinde ölçer.

SystemSURE Plus cihazı ile Ultrasnap veya Aquasnap kitleri kullanılarak, tüm hayvan, bitki, bakteri, küf ve maya hücrelerinde bulunan evrensel enerji molekülü adenozin trifosfatın (ATP) ölçümü yapılır, bu şekilde yüzeyin ve suların hijyen durumu hakkında bilgi sahibi olunur.
SSP Logo Güncelleme kopyası 
  

Hasta sağlığı ve memnuniyeti, sağlık ortamının temizliğine bağlıdır. Hygiena'nın temizlik doğrulama sistemi, yüzey ve ekipman temizliğini doğrulamaktan daha fazlasını yapar: Sistem, temizlik malzemeleri ve kimyasalların etkinliğini değerlendirebilir, çevre hizmetleri personelinin performansını ölçebilir ve standartlaştırılmış temizlik protokollerine uyumu sağlayabilir. Hygiena sistemi, optimum temizlik seviyelerinin karşılandığını doğrular. Gelişmiş teknolojiler ve patentli tasarımlar kullanan Hygiena, küresel sağlık hizmetleri pazarına en doğru, en düşük maliyetli ATP izleme sistemini üretmekte ve sunmaktadır.

Ultrasnap veya Aquasnap örnek alma kiti içerisindeki özel stabil-sıvı lusiferaz/lusiferin reaktifi ile ATP temas ettiği anda, mevcut ATP miktarı ile doğru orantılı olarak ışık yayılır. SystemSURE Plus meydana gelen ışık miktarını ölçer ve 15 saniye içinde kontaminasyon düzeyi hakkında bilgi verir. 

Temizliği/Hijyeni izlemek en iyi bir yol !!!

Temizliği değerlendirmek için birçok yöntem mevcut olsa da, ATP biyolüminesansı, nicel veri toplanmasını bilimsel ölçümle birleştiren ve hala hızlı sonuç veren tek yöntemdir. ATP'nin, görsel muayene ve mikrobiyolojik test veya floresan jel gibi eğitim yöntemleri gibi geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında sağlık endüstrisi için en uygun olduğunu bilin. 

SystemsurePlus ATP Luminometre Cihazı ile Programınızı Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri tavsiyelerine göre ayarlayın !!! 

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, hastanelerin sağlık hizmetlerinin yönetim tarafından belirlenen standartlara ve politikalara göre temizlendiğinden emin olmak için ATP gibi bir izleme sistemi kullanmasını önermektedir. Burada hastalık kontrol ve önleme merkezlerinin tavsiyelerine göre bir çevresel izleme programının nerede, ne zaman ve nasıl uygulanacağına cevap veriyoruz. 

Systemsure Plus ATP izleme cihazı test ile hastane içi lokasyon temizliğini değerlendirin !!! 

Seviye II çevresel izleme programının bir parçası olarak, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri/Komiteleri, ATP Temizleme Doğrulama Sistemi gibi objektif bir ölçüm aracıyla kapsamlılığı denetlemeyi önerir. Enfeksiyon kontrol komitesi takımı belirlenen/kılavuz yönergelere göre bir ATP izleme programını nasıl uygulayacağınızı açıklamaktadır. Çevresel Temizliklerin Değerlendirilmesi için Seçenekler .
SSP Logo Güncelleme kopyası

Nerede test yapmalıyım?

Hastalık kontrol ve önleme merkezleri, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte önerilen test bölgelerini/lokasyonların bir listesini sağlar: Yatak kontrolü, Yatak rayı, Telefon ve arama düğmesi, Işık anahtarı, Lavabo üst, Gömme kolu,Tv uzaktan, Kapı kolları,Tepsi masa, Çağrı kutuları, Telefonlar, Komidin, Hasta sandalye, IV direği, Lavabo kolu, Korkuluk, Klozet, Gömme kolu, Yatağı temizleme ekipmanı, IV pompa kontrolü, Monitör kontrol paneli, Dokunmatik ekranlar, Ventilatör kontrolleri

 

Arjantin Caddesi No : 23/8
G.O.P. Çankaya / ANKARA
Tel  : +90 312 427 62 40
Fax : +90 312 427 62 41
dake@dake.com.tr
www.dake.com.tr
E-posta Aboneliği

Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Markalar Referanslar İletişim youtube ins
Dake Medikal Sağlık Ürünleri © 2015 Design By Web Tasarım | Seo